ÇABA EROS İLE MÜZİK LİSTELERİNDE TRENDLERİ HEDEFLİYOR

ÇABA EROS İLE MÜZİK LİSTELERİNDE TRENDLERİ HEDEFLİYOR
  • 0
  • 102
  • 30 Mayıs 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...
  • +
  • -

ÇABA EROS İLE MÜZİK LİSTELERİNDE TRENDLERİ HEDEFLİYOR

Sıra dışı bir şarkı ve klip arıyorsanız Çaba – Eros tam size göre.

2023 yılında “Yılın en başarılı sanatçısı ödülü” de dahil; sözüyle müziğiyle aldığı 3 ödülle başarılarını taçlandıran Çaba “Eros” ile zirveyi 12 den vurmayı hedefliyor.

Eros şarkısının sözü ve müziği Çaba’ya ait. Şarkıya söz ve müziğin güzelliğinden mi başlasak, yoksa dansçıların kareografi ile renk kattığı klibin büyülemesinden mi bilemedik. Önceki şarkılarına göre sound gibi tarzını da baştan sona yenileyen Çaba; hayranlarının merakla beklediği “Eros” ile dillere pelesenk olacak.

Yazıp bestelediği her şarkıyla ününe ün katan Çaba ile ünlü sanatçılara yaptığı aranjelerle müzik piyasasına hayat veren Özkan Meydan buluşunca ortaya devasa bir şarkı çıkmış. Dijital Meydan etiketiyle piyasaya çıkan ve klibi Çaba Youtube Kanalında yayınlanan şarkının altyapısını; Alican Özbuğutu, Ege Özbuğutu ve Abdullah Meydan ile adeta nakış nakış işlenmiş durumda.

Muhteşem bir yat ve deniz manzarası ile başlayan klip; Antalya Kemer’de adeta bir görsel şov halinde dönüştürülmüş. Klip koltuğunda ise ünlü yönetmen Metin Boyraz yer alıyor. Görsellik, şarkı ve klip uyumu bütünleşince; tekrar tekrar izlettiren ve tadı damakta bırakan bir hal almış.

Eros şarkısının tüm güzelliklerini yaşamanız için aşağıdaki klip linki sizleri bekliyor.

Eros Klip Linki:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir